Лікування гострого коронарного синдрому з підйомом ST: реалізація сучасних технологій в практичній медицині

24 квітня 2015 року відбулася науково-практична конференція «Лікування гострого коронарного синдрому з підйомом ST: реалізація сучасних технологій в практичній медицині».

IMG_st-syndrom_2З вступним словом виступив заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Іван Грицюк, він зауважив на важливості впровадження сучасних технологій в практичній медицині та побажав плідної праці.

IMG_st-syndrom_8Про сучасні стандарти реперфузійної терапії пацієнтів зі STEMI та про основні завдання «Регіональної реперфузійної мережі» розповів головний позаштатний спеціаліст міністерства охорони здоров’я, професор Максим Соколов.

З тактикою лікування інфаркту міокарда з підйомом ST після коронарних втручань присутніх ознайомив керівник обласного центру кардіоваскулярної патології професор Андрій Ягенський.

IMG_st-syndrom_7Головний позаштатний кардіолог управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Сергій Саламатін проінформував колег про ситуацію з поширеністю та лікуванням інфаркту міокарда у Волинській області.

IMG_st-syndrom_6На закінчення конференції Андрій Ягенський розповів про впровадження нової реперфузійної стратегії у Волинській області, в тому числі і в рамках реалізації регіональної програми Волинькард.