Собака рятує від інфаркту!

Бажаєте жити довго – заведіть чотирилапого друга! Американські вчені дослідили, що собака захищає свого господаря від серцево-судинних захворювань.       
За результатами дослідження, власники домашніх тварин, мають менше факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань і більшу тривалість життя при наявності захворювань. Проте, автори дослідження не виключають, що домашніх тварин заводять більш здорові люди, тому результати не можна вважати однозначними.


Зниження ризику серцево-судинних захворювань у власників собак пов’язано з тим, що вони більше рухаються, оскільки їм доводиться вигулювати своїх чотирилапих друзів. Результати дослідження , у якому взяли участь 5 200 людей, підтверджують те, що власники собак набагато частіше дотримуються рекомендованого рівня фізичної активності.


Також , треба відмітити, що товариство домашніх тварин сприяє зниженню артеріального тиску та рівня холестерину, а також регулює відповідь організму на стрес.


Таким чином, якщо у вашому домі живе чотирилапий друг, ви не лише отримуєте безліч позитивних емоцій від спілкування з ним, але і знижуєте ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Правду кажуть, що собака- кращий друг людини!


Яку ж породу обрати? Все дуже просто – чим більше ігр та прогулянок тварина потребує і чим більше заставляє вас рухатися, тим краще!