Програма ВОЛИНЬКАРД – за здоровий спосіб життя та спортивні перемоги

Протягом 02 – 03 березня у Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашного бою, у якому взяли участь команди Волинської, Вінницької, Житомирської, Рівненської, Чернівецької областей (всього до 150-ти учасників).sport_teams

Змагання тривали у приміщенні спортивного комплексу Волинського обласного військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Цей турнір традиційно відбувається за підтримки управління Служби безпеки України у Волинській області. Окрім цього, до організації спортивного свята були залучені фонд «Рідна Волинь» та регіональна програма «ВОЛИНЬКАРД».

Учасники змагались у п’яти вікових групах, від найменших – 12-річних і до дорослої групи віком від 21-го року. Кожна група ділилась на шість вагових категорій. Змагання були організовані за круговою системою.

Зі слів головного судді змагань, голови Ради ВРФРБ «РУБІЖ» Сергія Гузова, усі переможці та призери вже через кілька тижнів матимуть змогу ще раз перевірити свої сили під час чемпіонату України з рукопашного бою. Поки що непогані шанси на першості держави залишаються у волинської та чернівецької збірних, а також у представників луцького клубу «Інсайт», які посіли на цьому турнірі відповідно перше, третє та друге командні місця.